Tiimi

Matkailun kehittämiskeskuksen tiimin yhteystiedot. Ota yhteyttä!

Lähikuva Sanna-Mari Renfors.

Tutkimuspäällikkö
Sanna-Mari Renfors
044 710 3821
sanna-mari.renfors@samk.fi

Hanna Rissanen henkilökuva.

Viestintäsuunnittelija
Hanna Rissanen
044 710 3034
hanna.rissanen@samk.fi

Olena de Andres Gonzalez.

Erikoistutkija
Olena de Andres Gonzalez
044 710 3239
olena.de.andres.gonzalez@samk.fi

Lähikuva Jonna Huuhka.

Lehtori
Jonna Huuhka
044 710 3138
jonna.huuhka@samk.fi

Minna Kalliomäki henkilöstökuva.

Projektitutkija
Minna Kalliomäki
044 710 3223
minna.kalliomaki@samk.fi

Lähikuva Jani Nevarinta.

Projektitutkija
Jani Nevaranta
044 710 3048
jani.2.nevaranta@samk.fi

Henkilökuva Anne Paavilainen.

Projektipäällikkö
Anne Paavilainen
044 710 3319
anne.paavilainen@samk.fi

Lähikuva Jaana Ruoho

Lehtori
Jaana Ruoho
044 710 3825
jaana.ruoho@samk.fi

Lähikuva Minna Uusiniitty-Kivimäki

Projektitutkija
Minna Uusiniitty-Kivimäki
044 710 3552
minna.uusiniitty-kivimaki@samk.fi

Lähikuva Soile Vahela.

Tutkija
Soile Vahela
044 710 3990
soile.vahela@samk.fi

Lähikuva Saila Valkeaniemi.

Projektipäällikkö
Saila Valkeaniemi
044 710 3074
saila.valkeaniemi@samk.fi