Tiimi

Matkailun kehittämiskeskuksen tiimin yhteystiedot. Ota yhteyttä!

Lähikuva Sanna-Mari Renfors.

Tutkimuspäällikkö, FT
Sanna-Mari Renfors
044 710 3821
sanna-mari.renfors@samk.fi

Henkilöstökuva Reetta Vähä-Aho

Viestintäsuunnittelija
Reetta Vähä-Aho
044 710 3126
reetta.vaha-aho@samk.fi

Niina Aalto.

Projektipäällikkö
Niina Aalto
044 710 3384
niina.k.aalto@samk.fi

Olena de Andres Gonzalez.

Erikoistutkija, PhD
Olena de Andres Gonzalez
044 710 3239
olena.de.andres.gonzalez@samk.fi

Jari Hernesniemi lähikuva.

Projektipäällikkö
Jari Hernesniemi
044 710 3408
jari.hernesniemi@samk.fi

Lähikuva Jonna Huuhka.

Lehtori
Jonna Huuhka
044 710 3138
jonna.huuhka@samk.fi

Minna Kalliomäki henkilöstökuva.

Projektitutkija
Minna Kalliomäki
044 710 3223
minna.kalliomaki@samk.fi

Henkilökuva Anne Paavilainen.

Projektipäällikkö
Anne Paavilainen
044 710 3319
anne.paavilainen@
samk.fi

Lähikuva Jaana Ruoho

Lehtori
Jaana Ruoho
044 710 3825
jaana.ruoho@samk.fi

Martiina Salokangas.

Projektitutkija
Martiina Salokangas
martiina.salokangas@
samk.fi

Lähikuva Soile Vahela.

Tutkija
Soile Vahela
044 710 3990
soile.vahela@samk.fi

Lähikuva Saila Valkeaniemi.

Projektipäällikkö
Saila Valkeaniemi
044 710 3074
saila.valkeaniemi@
samk.fi

Terja Wahlberg.

Projektipäällikkö
Terja Wahlberg
044 710 3385
terja.wahlberg@samk.fi